Categories
Aktualiet

Largoi plot 10 kg, kjo eshte metoda qe ndoqi Rozana Radi per te larguar yndyren e tepert nga trupi

Rozana Radi është një nga vajzat më aktive të skenës. Së fundmi, ajo është shfaqur si moderatore, aktore dhe këngëtaren.

Mirëpo, duket se Rozi nuk ka lënë pas dore as pamjeve e jashtme. Gjatë kësaj kohe, ajo pa ka pësuar një rënie goxha të madhe në peshë për një periudhë shumë të shkurtër. Këtë e bëri të ditur, vetë Rozana duke u përgjigjur pyetjeve në Instastory.

“Sa kilogramë je?”, e ka pyetur një ndjekës, ndërsa Radi ka treguar se për dy muaj ka arritur të humbasë 10 kilogramë.

Më tej, ajo ka zbuluar edhe sekretin e rënies në peshë.

“Eleminova bukën, brumërat, ëmbëlsirat, të skuqurat. Mbylla darkën në orën 19 dhe alkoolin (po unë nuk jam alkooldashëse). Ndonjë gotë verë ose birrë e pi tani në verë kur dal në fundjavë”, ka shkruar Rozana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *