Categories
Aktualiet

U kujtohet taramelja qe mori vemendjen e te gjitheve para 3 vitesh? Ja se si duket sot ai dhe a vazhdon te kete

Xheison Bafti një nga fëmijët e emisionit “Piter Pan” është kthyer në vogëlushin më të dashur  te ekranit ne kohen kur transmetohej emisioni si dhe ka marrë pseudonimin “Taramelja” për shkak të mos shqiptimit të shkronjës “K”.

‘Taramelja’ që jetonte në fshatin Myshqeta të Tiranës fitoi mijëra ndjekës në llogarinë e tij në Instagram dhe si një VIP prej vërteti ai tashmë ka fansat e tij.

Xheision tashmë është rritur dhe nuk është më “taramele”, por “karamele”.

Siç e shikoni Xheison është rritur dhe ndoshta shumë prej jush nuk do ta kishin njohur nese do e kishit pare rastesisht apo me ndonje foto.

Gjithashtu taramelja nga ky emision u be teper i famshem dhe nevoja dhe enderra qe kishte per nje shtepi u be realitet nepermjet publikut qe e ndiqnin, nisem kjo e marre nga vete moderatorja e njohur Alketa Vejsiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *