Ju ka ngelur mendja tek Ukraìna, Aìda Shtìno : E kenì pare se cfare po behet ne Durres

Teksa të gjithë e kanë mendjen tek lufta, moderatorja Aida Shtino ka vënë alarmin se në vendin tonë ka hyrë një rrymë shumë e rrezikshme.

Aida shkruan se të rinjtë po kryejnë rituale satanike të rrezikshëm për jetën në varrezat e Durrësit.

Statusi i Aida Shtinos: Se ju ka ngelur mendja tek Ukraina dhe ajo qe ndodh aty, por doja tiu pyesja a dini gje per ritualet satanike qe behen ne varrezat e Durresit…???

A jeni ne dijeni se ne Shqiperi ka hyre nje rryme shume e rrezikshme, qe po rekruton te rinjte tane ne rituale te tilla…?

Apo cna duhet ne, si thoni larg eshte Durresi kemi me afer Ukrainen…

A me qe ra fjala, sot e pate foton e rradhes se Zelenskit , kete here doli me gruan, se duhej te dinim edhe me ke eshte martuar…

Kujdesuni per femijet tuaj po e perseris, jo me larg se tre dite u kapen disa te rinj qe kryenin rituale satanike te rrezikshme per jeten e tyre dhe jo vetem!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *