Feston dìten e tìj te lìndjes ì semure, kengetarì ì njohur pershendet fansat dhe te afermìt nga spìtalì

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ervis Behari feston sot ditëlindjen. Por mesa duket planet e festimeve për ditëlindjen e këngëtarit nuk kanë shkuar siç duhet, pasi Ervis Behari ka përfunduar në spital.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtari nëpërmjet një postimi në Insta Story në Instagram.

“Na kapi ditëlindja pak pa qejf… por do ja dalim”, shkruan këngëtari krahas fotos nga spitali, ku duket se është duke marrë serum.

Ervis Behari është një nga këngëtarët më të preferuar të muzikës popullore të jugut.

Kujtojmë se këngëtari është bërë i njohur për publikun e gjerë shqiptar me këngën “Dajo”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *