Kush ka vajza boten ka, Agron Llakaj uron me fjalet me te bukra te bìjen

Aktori i njohur i humorit, Agron LLakaj ka zgjedhur ta urojë të bijën në ditëlindjen e 37-të me fjalët më të veçanta me anë të një postimi në llogarinë e tij në ‘Instagram’.

“Kush ka vajza, botën ka !

Edhe 100 bija jonë Alkida! Gëzuar ditëlindjen, me shëndet dhe bekime e zemrën plot!

Sa do vite të kalojnë, mami dhe une do te themi te njëjtën fjali zemre- Të duam si çdo ditë, sa qielli e sa bota!”, shkruan ai krah fotos ku pozon e gjithë familja dhe duken shumë bukur.

Agroni dhe Kostandina janë prindër të fy fëijëve dhe aktori gjithmonë tregon se me sa shumë dashuri rrethohet familja e tyre, për më tepër tani që është edhe gjysh i Adeas, Teos dhe Brus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *