Sì do te jete motì gjate javes qe vjen ? Edhe sa do te vìjoje ulja e temperaturave, mesojenì

Teksa jemi në muajin shtator, moti vijon me alternime të shumta mes rrezeve të diellit dhe vranësirave.

Ditën e sotme pritet një alternim mes motit me diell dhe vranësirave dhe reshjeve të shiut.

Por nga dita e nesërme e në vazhdim, deri të enjten, pritet mot përgjithësisht me diell dhe temperatura konstante deri në 29 gradë celsius.

Ndërsa për sa i përket ditës së premte, të shtunë dhe të dielë, priten reshje shiu në shumë territore të vendit.

Pavarësisht shiut, temperaturat do të vijojnë të jenë të larta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *