Vellaì aktor ndersa motra moderatore, ì njohet? Sot jane teper te njohur dhe te pelqyer ne ekranìn shqìptar

Bes Kallaku është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Më shumë se me emrin e vërtetë e njohin si Gjini.

Besart Kallaku, sot është ndër aktorët më të dashur dhe jo vetëm për stafin, i cili duket se nuk bën dot pa të, por edhe për gjithë audiencën që e ndjek këtë show.

Mjaft popullor për personazhet dhe batutat që përdor, ai ka krijuar një profil interesant, për të cilin publiku e duartroket, por edhe kritika e vlerëson.

Po flaim për aktorin Bes Kallaku dhe të motrën e tij, Ana Kallaku. Edhe kjo e fundit është fytyrë publike. Moderatorja ka programin e saj “Jeto me Orën”, por nuk mund ta mohojmë se një pjesë e mirë e identifikojnë ende si motra e Bes Kallakut.

Ana festoi pak ditë më parë ditëlindjen e 30 dhe urimet nga familarë dhe surpriza nga fëmijët e saj në studio nuk munguan.

Pas urimit për ditëlindje, Bes Kallaku ka ndarë edhe kë foto speciale me motrën e tij, të shume viteve me pare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *