Bora apo Arbana Osmanì? Konfìrmohet zyrtarìsht se kush do te prezantoje BBV 2

Për shumë javë me radhë është përfolur se kush do të jetë prezantuese e “Big Brother VIP 2”. Këto thashetheme në mediat rozë kanë ardhur si pasojë e një lajm lidhur me moderatoren Arbana Osmani, e cila u përfol se ka pasur disa konflikte me Lori Hoxhën.

Madje, u tha se shkak është bërë Bora Zemani, pasi i ka zënë vendin Arbanës.

Por mesa duket asgjë nuk është e vërtetë.

“Big Brother Vip Albania 2” do të fillojë së shpejti dhe moderatore do të jetë sërish Arbana.

Të gjithë kanë shprehur entuziazmin e tyre për këtë sezon por ende nuk dihet se kush do të jenë banorët e rinj, por suksesi është i garantuar./albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *