Sot feston dìten e saj te lìndjes, as qe u shkon ne mendje se sa vjeçe mbush sot Jonìda Malìqì

Sot është një ditë e veçantë për Jonida Maliqin. Këngëtarja ka ditëlindjen dhe feston 39 vjetorin.

Pavarësisht se prej kohësh e shkëputur nga muzika dhe e fokusuar te moderimi dhe biznesi, Jonida mbetet një ndër këngëtaret e preferuar shqiptare me hite të padiskutueshme.

Këngëtarja ëhstë kthyer në një ndër influencerat më të mëdha në vendin tonë përsa i përket stilit të veshjes dhe të dukurit bukur.

E fokusuar të këto dy të fundit, këngëtarja nuk i le aspak vend viteve të dalin në pah.

Jonida është prej 10 vitesh nënë e një djali, Danit. Jeta e saj personale do jetë gjithmonë në qendër të mediave pasi publiku ka mjaft interes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *