Arben Derhemi nxjerr foton e rralle krah prinderve: Jam i lumtur qe jeni kaq te forte

Arben Derhemi është një nga aktoret më të dashur të skenës dhe teatrit shqiptar. Ai është shumë aktiv në kinematografi, ku në vitet e fundit ka luajtur shumë role.

Mirëpo, njëherazi është edhe shumë aktiv në rrjetet sociale, në të cilat ndan vazhdimisht foto dhe video të ndryshme.

Sot, Arbeni ka ndarë një foto shumë të bukur me prindërit e tij. Kjo pasi babai i tij feston ditëlindjen dhe aktori nuk ka nguruar ta urojë publikisht.

“Jam i lumtur qe jeni kaq te forte….pac jete te gjate bab….”, ka shkruar Derhemi krahas imazhit special.

Leave a Reply

Your email address will not be published.