Ermal Fejzullahu feston sot dìtelìndjen, ja urìmì ì veçante qe morì nga nena

Një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar është Ermal Fejzullahu, i cili ditën e sotme feston ditën e lindjes. Që prej mesnatës Ermali ka marrë urime të shumta nga të afërmit e tij.

Nuk do të mungonte dhe urimi i nënës së tij, Nera Fejzullahu, e cila i bëri një urim mjaft të veçantë.

Me rastin e ditëlindjes së të birit, shkruan : “Urime ty pika ku fillon universi im…”

Ermali këngëtari më pozitiv sot po feston ditëlindjen e tij të 33-të.

Leave a Reply

Your email address will not be published.