Arbana Osmanì behet nene per here te trete, ja emrì qe ì vendosì vogelushes

Arbana Osmani është bërë nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja përmes një postimi në rrjete sociale.

Ajo zbulon se vajen e kanë quajtur Zoit dhe se po çmenden nga lumturia për ardhjen e saj.

“Dreams do come true, Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi

Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”, shkruan moderatorja e cila e njoftoi pritjen e ëmbël në natën finale të “Big Brother VIP”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.