Rudìna merr dhuraten me te bukur nga vajza e saj Mìa dhe bashkeshortì

Sezoni i ri televiziv ka nisur dhe ekranet janë mbushur me emisione dhe personazhe publik. Patjetër që Rudina Magjistari është e parnishme në çdo sezon dhe këtë herë e ka nisur më ëmbël se zakonisht.

Me të hyrë në studio, moderatorja ka marrë një surprizë shumë të bukur nga e bija dhe bashkëshorti.

Mia i kishte dërguar mami Rudinës një kuti me trëndafila dhe një letër ku i uronte fat në sezonin e ri.

“Me nje tekst te diktuar nga Mia ime, gjithe dashuria e botes e permbledhur ne dy rreshta. Ky po qe eshte nje fillim i mbare!”, shkruan Rudina.

Leave a Reply

Your email address will not be published.