Moderatorja e njohur para 30 vìtesh, e gjenì dot se per cìlen behet fjale

Ajo është një ndër këngëtaret shumë të dashura të publikut shqiptaë. Në faktë muzikën e ka lënë paksa pas dore viteve të fundit e i është përkushtuar moderimit.

Po flasim për Evi Reçin. Evi ka bërë se fundmi një postim në rrjetet sociale ku ka ndarë disa foto nga fëmijëria e saj.

Vihet re se Evi gëzon akoma të njëjtën buzëqeshje, te njetat tipare dhe për më tepër të njëjtën ëmbëlsi.

“Me kete photoalbum sapo i dhash vetes shume pergiigie (jo po muzika, jo po shkolla, jo po dancing, jo po ushqimi si nje dem qe jam, jo mami, jo shoqeria etj)… Mos u kurseni neper komente… Location? Everywhere

Kujtojmë se së fundmi Evi Reçi është në qendër të vëmendjes për shkak të hipotezave se ajo është në një lidhje me ish-banorin e “Big Brother”, Kledin.

Asnjëri nuk ka bërë një reagim për këtë, por duket se e kanë pohuar në heshtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.