Nene e 3 femijeve, ja sa vjeç ka mbushur Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri është cilësuar gjithnjë si një ndër më simpatiket e ekranit shqiptar.

Por me marrjen pjesë në “Big Brother VIP”, jeta personale e aktores u vu në qendër të vëmendjes. Si nënë e suksesshme e tre fëmijëve, Arjola mori gjithnjë qendrën e vëmendjes.

Por a e dini sa vjeç është aktorja? Ajo ka lindur më 19 shtator të 1984 dhe feston 38 vjetorin e lindjes.

Urimet për të në rrjet kanë qenë të shumta./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.