Motra e tìj feston sot dìtelìndjen, Bes Kallaku ì ben urìmìn prekes

Bes Kallaku është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Më shumë se me emrin e vërtetë e njohin si Gjini. Besart Kallaku, sot është ndër aktorët më të dashur dhe jo vetëm për stafin, i cili duket se nuk bën dot pa të, por edhe për gjithë audiencën që e ndjek këtë show. Mjaft popullor për personazhet dhe batutat që përdor, ai ka krijuar një profil interesant, për të cilin publiku e duartroket, por edhe kritika e vlerëson.

Ana Kallaku, është tashmë një fytyrë publike. Moderatorja ka programin e saj “Jeto me Orën”, por nuk mund ta mohojmë se një pjesë e mirë e identifikojnë ende si motra e Bes Kallakut.

Sot për to është festë pasi Ana feston ditëlindjen. Patjetër që urimi i Besit nuk ka munguar dhe ishte ndër të parët.

“Urime ditëlindjen dashni gjaku”, ka shkruar ai shoqëruar me një foto me të motrën.

Ana Kallaku është nënë e dy fëmijëve, vajzës 7 vjeç dhe një djali 3 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *