Eni Koçi behet nene per here te pare: Ja emri qe i vendosi te vogles

Eni Koçi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka lindur në Berat/Shqipëri në vitin 1996.

Ka ardhur sot në jetë vajza e Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet sociale duke zbuluar edhe emrine të voglës, Adea. “Mirë se erdhe Adea Prelvuka.

Jam e bekuar që sot mora emrin më të shenjtë, emrin Nënë. Adea ime, të dua më shumë se cdo gjë në botë. Faleminderit që ma zbukurove jeten”, shkruan Eni.

“Sot në mëngjes, në orën 09:09 Eni solli në jetë vajzën tonë të bukur, një hënë plot dritë, që do ta duam për aq sa marrim frymë. Festë e madhe dhe gëzim në shtëpinë tonë.

I dhamë një emër në shqip, Adea, që për ne janë katër shkronja floriri. Ndjehem i lumtur dhe plot jetë.”, shrkuan Genci.

Leave a Reply

Your email address will not be published.