Djali i saj feston ditelindjen, Arbana Osmani e uron me fjalet me te bukura te birin

Siç te gjithe e dime Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te njohura dhe me te dashura te publikut. Moderatorja Arbana Osmani ëhstë tepër aktive në rrjetet sociale duke ndarë vazhdimisht detaje nga jeta e saj private.

Sot në shtëpinë e moderatores ka festë. Djali i saj i dytë Diell, feston 2 vjetorin e lindjes.

Arbana është munduar që Diellin mos ta publikojë aq shumë në rrjetet sociale, por duket se ka ardhur koha që rrjeti të ëmbëlsohet me portretin e tij.

Prandaj në këtë 2-vjetor moderatoja ka ndarë foton e ëmbël ku e mban në krah duke shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime”.

Kujtojmë se Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë rreth dy muaj më parë, por për herë të parë më një vajzë të cilën e quajti Zoi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.