Sot eshte 42 vjeçe dhe eshte pjese e parlamentit, e njohet se cila eshte deputetja ne fjale

Aktorja dhe deputetja shqiptare, Adriana Matoshi është bërë nostalgjike. Ajo ka ndarë një foto nga rinia e saj vite me pare, ku duket se nuk eshte se ka pesuar ndonje ndryshim te madh gjate ketyre viteve, mbetet po e njejta.

Por me siguri edhe ju e njohët menjëherë për cilën bëhet fjalë, pasi nuk gjejmë ndonjë ndryshim të madh në portretin e akotres edhe sot që është 42 vjeç.

Adriana Matoshi ka patur gjithmonë vend special në media, si për karrierën e saj, eksperimentet me look-un, sfidat që jeta i ka dhuruara, por jo më pak edhe për jetën private.

Kujtojmë se nëna e katër fëmijëve, prej muajsh tashmë i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin afrikan 22-vjeçar, Keith Groeneveld.

Çifit ka qenë në vëmendje të mediave rozë për lidhjen e tyre prej kohësh, si për diferencën në moshë edhe për kombësitë e ndryshme./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.