Ul fryrjen e barkut: Thjesht pìnì një gotë të vetme në mbrëmje para se të shkonì në shtrat ose esëll në mëngjes

A po kërkoni një pije që ul fryrjen e stomakut tuaj dhe ju ndihmon të humbni peshë? Nëse nuk doni të shpenzoni shumë, jeni në vendin e duhur! Sot do të zbulojmë recetën për një pije që ju ndihmon të humbni peshë në mënyrë të shëndetshme dhe natyrale.

A ka një pije që ul fryrjen e barkut? Përgjigja është po. Pija për uljen e barkut ekziston dhe funksionon për aq kohë sa ju nuk hani pa proporcione.

Në fakt, do të jetë e kotë ta konsumoni këtë nëse më pas i jepni vetes sasi të ekzagjeruara ushqimi. Nëse në vend të kësaj hani në mënyrë të shëndetshme dhe të rregullt, brenda disa ditësh do të rifitoni rregullsinë e zorrëve dhe barku juaj do të pastrohet.

Thjesht pini një gotë të vetme në mbrëmje para se të shkoni në shtrat ose esëll në mëngjes.

Ja se si ta përgatisni këtë pije : Këta 4 përbërës janë perfektë për të përgatitur një pije të shijshme që ul barkun në mënyrë të shëndetshme dhe natyrale.

Lani mollën, kivin dhe limonin dhe thajini, pas kësaj qërojini dhe pritini ato në copa. Vendosni të 3 frutat në mikser dhe shtoni ujin dhe në këtë mënyrë pija juaj është gati.

Leave a Reply

Your email address will not be published.