Pas moshes 45 vjeçare e kenì te veshtìre te largonì yndyren nga zona e barkut? Pìjenì 3 herë në dìtë kete perberje

Gjyshërit tanë gjithmonë kishin një lloj ilaçi për çdo sëm undje. Përbërësit dhe ilaçet natyrale ishin shumë efektive dhe e zgjidhni problemin në një kohë shumë të shkurtër. Yndyra e akumuluar në bark kryesisht është diçka shumë e bezdishme dhe shqetësuese.

Ka shumë faktorë që mund të shkaktojnë yndyrë të tepërt në këtë zonë, që lidhen kryesisht me infla ma cionin e stomakut, dietën e varfër ushqimore dhe akumulimit të lëngjeve.

Ky është një problem i madh në mbarë botën dhe perveçse një problem estetik, bëhet shkak edhe i shumë shqetësimeve shëndetësore.

Por, ka një pije që e djeg yndyrën kryesisht në këtë zonë të trupit dhe ul barkun në një kohë shumë të shkurtër.

Nuk mund t’i hiqni kilet e tepërta nga zona e barkut dhe jeni 45 vjeç?

Përbërësit: Xhenxhefil i freskët, Gjethe mente, 1 kastravec, 1 limon, 2 litra ujë.

Udhëzime: Lani të gjithë përbërësit mirë, qërojini dhe prejini në copa. Vendosini në një enë sëbashku me ujin. Vendosini në zj arr të ziejnë. Largojeni përzierjen nga zj arri dhe lërini të ftohet.

Më pas vendoseni në frigorifer dhe lëreni gjatë natës. Konsumojeni këtë ilaç të fuqishëm 3 herë në ditë: në mëngjes para të hani vaktin e mëngjesit, pastaj pas drekës dhe para se të flini gjumë.

Pas këtij trajtimi të përdorur në mënyrë të rregullt, yndyra e barkut do të shkrihet brenda disa javëve. Kjo pije poashtu elim inon toksinat nga trupi juaj dhe përmirëson metabolizmin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *