Bora Zemanì flet per here te pare mbì mardhenìet e djalìt te saj Arborìt me Donaldìn

2022 është padyshim viti i Borës dhe Donaldit përsa i përket shoëbizit shqiptar. Çifti ka thyer rekord me sa herë janë përmendur në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

Por në fund ribashkimi i tyre pas “trios” nga Big Brother ndodhi dhe tashmë situata është qetësuar.

Bora Zemani ka qenë së fundmi e ftuar në “Wake Up” ku ka folur për herë të parë për marrëdhënien e Donaldit me djalin e saj, Arborin që sapo ka festuar 8-vjetorin.

“Kanë marrëdhënie shumë të mirë. Thonë që janë shokë të ngushtë. Arbori thotë që Donaldi është shoku im i ngushtë”, shprehet moderatorja.

Gjithashtu duhet te theksojme qe moderatorja Bora Zemani pak jave me pare iu rikthye moderimit te emisionit te perputhet pas largimit te Ori Nebiajt e cila pranoi mandatin e deputetes dhe u be pjese e parlamentit Shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *