E njoh prej 20 vìtesh, kengetarì ì njohur Ermal Fejzullahu ka 2 fjale per Luìz Ejllìn

Ermal Fejzullahu është këngëtar shumë i njohur. Ermal Fejzullahu është djali i këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahut. Ai ka lindur dhe jeton në Prishtinë me familjen e tij.

Përveç publikut të thjeshtë, edhe pjesa më e madhe e personazheve publikë kanë dalë në mbështetje të këngëtarit Luiz Ejlli në garën e realityshow-t “Big Brother Albania Vip”.

Një prej tyre është edhe këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili ka shprehu publikisht përkrahjen për të.

Këngëtari nga Kosova, në një postim në InstaStory shkruan se ka gati 2 dekada që e njeh Ejllin, duke mos kursyer fjalët e mira për të.

“Luiz djali, të njohë gati 2 dekada, gjithmonë i njëjtë i buzëqeshur. Djalë pozitiv.

Po i gëzohem faktit që edhe publiku të do fort, ashtu siç të duam ne të gjithë. Pafsh shëndetin, për të tjerat as mos ta ‘nin’ hiq” shkruan Ermali.

Leave a Reply

Your email address will not be published.