Konsumojenì per 7 dìte me rradhe kete supe, ne momentìn qe do te kenì urì: Me pas vazhdonì me dìeten tuaj

Sot ne vijmë me recetën e një supe e cila do t’ju ndihmojë të elim inoni kilet e tepërta, në mënyrën e duhur. Kjo pjatë përmban vetëm përbërës natyralë dhe tashmë ka ndihmuar mijëra njerëz të hum basin peshë.

Mund të konsumohet sa herë që ndiheni të uritur dhe kjo do t’ju ndihmojë të di gjni kilogramët natyrshëm, pa ndonjë prob leme shëndetësore.

Supa në fjalë eli minon toksinat nga trupi juaj dhe dj eg yndyrën e tepërt. Rutina duhet të ndiqet për të paktën një javë, më pas mund të vazhdoni me dietën apo regjimin tuaj normalisht.

Çfarë ju nevojitet: 1 gjysmë lakër, 2 speca jeshile, 3 degë selino, 6 domate, 6 qepë, 1 spec të vogël dje. gës

Përgatitja:

Në një tenxhere me zj arr mesatar skuqni qepët me domatet e grira imët. Sapo të jenë zbutur shtoni specat e prerë, selinonë, specin djegës dhe vazhdoni t’i trazoni.

Në fund shtojini lakrën e prerë imët dhe 4 gota ujë. Lëreni të ziejë derisa supa të jetë plotësisht gati.

E konsumoni këtë supë sa herë që të keni uri për 7 ditë rresht, pastaj vazhdoni me dietën tuaj të zakonshme. Rezultatet do të duken brenda një kohe të shkurtër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.