Çadrat me vete kete fundajve: Kur pritet te filloj shiu dhe kur do te vij permirsimi

Moti për këtë fundjavë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Ditën e shtunë moti parashikohet të jetë kryesisht i vranët e intervale të shkurtëra me diell. Reshje shiu që në orët e para të mëngjesit fillimisht në veriperëndim e gradualisht do të shtrihen edhe në pjesën tjetër të vendit. Reshjet pritet […]

Çadrat me vete kete fundajve: Kur pritet te filloj shiu dhe kur do te vij permirsimi

Moti për këtë fundjavë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Ditën e shtunë moti parashikohet të jetë kryesisht i vranët e intervale të shkurtëra me diell. Reshje shiu që në orët e para të mëngjesit fillimisht në veriperëndim e gradualisht do të shtrihen edhe në pjesën tjetër të vendit. Reshjet pritet […]

Çadrat me vete kete fundajve: Kur pritet te filloj shiu dhe kur do te vij permirsimi

Moti për këtë fundjavë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Ditën e shtunë moti parashikohet të jetë kryesisht i vranët e intervale të shkurtëra me diell. Reshje shiu që në orët e para të mëngjesit fillimisht në veriperëndim e gradualisht do të shtrihen edhe në pjesën tjetër të vendit. Reshjet pritet […]

Mjalt me arra: Këtë përzierje duhet ta konsumoni 3 herë në ditë, para konsumimit të vakteve

Mjalti me arra mund të quhet si një nga ilaçet më të mira natyrore dhe që është i aftë të trajtojë disa sëm undje. Ky kombinim i siguron trupit të gjitha vlerat thelbësore duke filluar nga vitaminat, mineralet, proteinat, yndyrnat dhe karbohidratet e nevojshme. Përgatitja është shumë e thjeshtë, përzieni gjysmë kilogrami arra dhe gjysmë […]

Mjalt me arra: Këtë përzierje duhet ta konsumoni 3 herë në ditë, para konsumimit të vakteve

Mjalti me arra mund të quhet si një nga ilaçet më të mira natyrore dhe që është i aftë të trajtojë disa sëm undje. Ky kombinim i siguron trupit të gjitha vlerat thelbësore duke filluar nga vitaminat, mineralet, proteinat, yndyrnat dhe karbohidratet e nevojshme. Përgatitja është shumë e thjeshtë, përzieni gjysmë kilogrami arra dhe gjysmë […]

Mjalt me arra: Këtë përzierje duhet ta konsumoni 3 herë në ditë, para konsumimit të vakteve

Mjalti me arra mund të quhet si një nga ilaçet më të mira natyrore dhe që është i aftë të trajtojë disa sëm undje. Ky kombinim i siguron trupit të gjitha vlerat thelbësore duke filluar nga vitaminat, mineralet, proteinat, yndyrnat dhe karbohidratet e nevojshme. Përgatitja është shumë e thjeshtë, përzieni gjysmë kilogrami arra dhe gjysmë […]

Filmi nuk u prit mire: Natasha Lako tregon biseden telefonike me Nexhmije Hoxhen

Poetja dhe skenaritja e filmave, Natasha Lako ka treguar një ngjarje që ka përjetuar shumë rë ndë. Gjithçka lidhej me një film në kohën e kom uni zmit, i cili nuk është pritur shumë mirë nga gruaja e di kt ato rit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxha. Si pasojë, Lako ka rrëfyer momentin kur ajo e […]

Filmi nuk u prit mire: Natasha Lako tregon biseden telefonike me Nexhmije Hoxhen

Poetja dhe skenaritja e filmave, Natasha Lako ka treguar një ngjarje që ka përjetuar shumë rë ndë. Gjithçka lidhej me një film në kohën e kom uni zmit, i cili nuk është pritur shumë mirë nga gruaja e di kt ato rit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxha. Si pasojë, Lako ka rrëfyer momentin kur ajo e […]

Filmi nuk u prit mire: Natasha Lako tregon biseden telefonike me Nexhmije Hoxhen

Poetja dhe skenaritja e filmave, Natasha Lako ka treguar një ngjarje që ka përjetuar shumë rë ndë. Gjithçka lidhej me një film në kohën e kom uni zmit, i cili nuk është pritur shumë mirë nga gruaja e di kt ato rit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxha. Si pasojë, Lako ka rrëfyer momentin kur ajo e […]

Per kolesterolin dhe presionin e larte: Konsumojeni para mëngjesit dhe darkës

Kjo është një recetë tradicionale që mund të shërojë shumë sëm undje dhe të forcojë sistemin imunitar. Nga përzierja e këtyre përbërësve do të përfitoni një ilaç që mund t’ju shërbejë shumë nëse vuani nga presioni i lartë i gja kut dhe kolesteroli. Përbërësit: Një hudhër (e grirë), 1 lugë gjelle lëng limoni, 1 copë […]