Categories
Uncategorized

Fjoralba Ponari feston sot ditelindjen, ja sa vjeç mbush sot moderatorja e njohur

Moderatorja e Ferma VIP, Fjoralba Ponari, ka sot ditëlindjen dhe ka zgjedhur ta festojë jashtë shtetit, bashkë me partnerin e saj Françeskon.

Fjoralba nuk ka bërë misteriozen në lidhje me numrat e moshës së saj.

Përmes një torte të vogël që mban në duar, ka treguar se mbush sot 30 vjeç.

“Ky vit për të gjithë të lindurit në 1994”, shkruan ajo krah videos humoristike.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *