Categories
Aktualiet

Ka 4 femije dhe 37 vite e martuar, per ke behet fjale? Sot kengetarja e njohur Shqiptare mbush plot 61 vjeç

Ajo është njëra ndër këngëtaret shqiptare që ka një karrierë të gjatë muzikore.

Po flasim për Shkurte Fejzën e cila prej vitesh eshte pjese e ekranit Shqiptar me kenget e saja te cilat do te mbahen mend gjate per te gjitha moshat gjithashtu ne te gjithe trevat Shqiptare anembane.

Këngëtarja festons ot ditëlindjen dhe mbush 61 vjeç. Por pavarësisht moshës, këngëtarja duket në super formë dhe vazhdon të jetë prezentë me koncerte e projekte muzikore.

Krijuesja e dhjetëra hiteve, ashtu si edhe çdo artist është tejet aktive në rrjete sociale.

Në foton e mësipërme, Shkurte Fejza është me bashkëshortin e saj prej 37 vitesh Hajrush Behluli.

Ata kanë 4 fëmijë bashkë. Këngëtarja shpesh herë publikon portrete familjare në profilet e saj në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *