Largoni pikat e zeza me kete menyre te lehte dhe pa harxhuar para neper kozmetika

Pikat e zeza nuk do të zhduken pa përdorur produkte të ndryshme. Që t’i heqim pikat e zeza gjithnjë duhet menduar për ndonjë truk apo produkt që do ju kryej punë.

Shumë femra dhe adoleshente luftojnë me pikat e zeza në fytyrë. Arsyeja pse jeni lodhur nga to është sepse vazhdojnë të dalin vazhdimisht edhe pas pastrimit.

Të gjithë ato krem që keni shpenzuar para nuk ju kanë dhënë ndonjë rezultat, shkruan “holistic living tips”. Çdo gjë natyrale është shumë më e mirë. Kjo maskë për fytyrën do ju heq pikat e zeza dhe do e bëjë lëkurën tuaj të shkëlqej.

Ju duhen këta përbërës:

Dy lugë qumësht

Një lugë xhelatinë pa aromë, Enë e disponueshme.

Udhëzimet: Përzieni të gjithë përbërësit në enën e disponueshme

Vendoseni përzierjen në mikrovalën tuaj dhe nxeheni atë për 15 sekonda. Vendoseni këtë përzierje në fytyrën tuaj. Lëreni të qëndrojë për 15 minuta

Filloni të qëroni maskën dhe do të vëreni që pikat e zeza nuk janë më.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.