Xhemì Shehu feston sot dìten e saj te lìndjes, ja sa vjeç mbush moderatorja

Moderatorja e njohur për publikun Xhemi Shehu ka festuar ditëlindjen e saj. Të gjithë mund të jemi kuriozë për moshën e saj duke qenë se njihet si një ndër vajzat më të bukura e të kuruara të ekranit shqiptar. Xhemi sot festoon 39-vjetorin e lindjes.

Duke ditur miqësinë e ngushtë me Arbanën, kjo e fundit menjëherë pasi ka përfunduar Prime-n e “Big Brother VIP” ka mbërritur të Xhemi me një buqetë të madhe trëndafilash për ta uruar për ditëlindje.

Gjtihashtu Arbana i ka dedikuar edhe një postim në rrjetin e saj social ku shkruan:

“Gezuar ditelindjen vajzes me speciale qe kam fatin ta kem shoqe, moter, zemer. I love you.

Duhet theksuar qe moderatoret e njohura kane vite dhe njihen per miqesine e afert qe kane me njera tjeteren.

Leave a Reply

Your email address will not be published.