Kìara Tìto feston dìtelìndjen, ja sa vjeç mbush sot moderatorja

Kiara feston sot 27-vjetorin e lindjes. Sigurisht nuk kishte si të mungonte surpriza nga Luizi, i cili i dedikoi Kiarës këngën romantike “Perfect” nga Ed Sheeran.

Teksa Luizi këndonte, dyshja kërcyen së bashku.

Kiara u emocionua nga supriza ndërsa u shpreh e emocionuar nga surpriza. Gjithashtua Kiarën e surprizuan edhe prindërit dhe vëllai i saj nga Italia. Nëpërmjet një videomesazhi ata i uruan Kiarës ditëlndjen.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë kryefjala e titujve në mediet roz në Shqipëri. Beteja që Luizi po bën për ti fituar zemrën Kiarës ka tërhequr vëmndjnen e të gjithëve.

Por nga ana tjetër rezervat e Kierës për të krijuar një romamancë me Luizin në shtëpinë e Big Brother Vip.

Megjithatë ditët e fundit duket se akulli në zemërën e Kiarës ka shkrirë, pasi moderatorja ka qenë me afërt me Luizin, duke kaluara orë të tëra diskutimesh me batuta dhe shumë të qeshura.

Leave a Reply

Your email address will not be published.