Kjo eshte vajza e vetme e cìla mund ta mundì Luìz Ejllìn sìpas ekspertìt

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi, i ftuar në emisionin e njohur nder vite “Wake up”, tha se Luiz Ejlli ka thyer rekord duke arritur gati në 1 miliard shikime, shifer kjo qe ka lene mbrapa Berishen po ashtu dhe Ramen.

Por prapa nuk mbetet as Kiara Tito, nje banore tjeter e ketij spektakli, ku jashte asaj shtepie njihet si moderatore e disa emisioneve.

Madje eksperti u shpreh se moderatorja është i vetmi njeri që mund ta mundë këngëtarin e njohur.

Ai tregoi se qytetet që kërkojnë më shumë për Kiarën në “Google” janë Kukësi, Tirana, Elbasani.

“Qytetet që kanë kërkuar më shumë për Kiarën janë Kukësi i pari, pastaj Tirana, Elbasani dhe të fundit Vlora dhe Shkodra. I vetmi njeri që mund ta mundë Luizi është Kiara, nëse do të dijë sesi ta mundë”, tha eksperti i IT-së.

Leave a Reply

Your email address will not be published.