Luìzì nuk flet me te emen? Ja se sì ka reaguar e ema e tìj ne nje lìnje telefonìke me gazetaren

Ai është pa diskutim personazhi më i diskutuar i momentit, aq sa nuk e ekzagjerojmë aspak nëse themi se prej disa javësh njerëzit flenë dhe zgjohen me Luiz Ejllit, dhe jo vetëm në sensin metaforik siç po mendoni.

Këngëtari i njohur nga Shkodra, fitues i edicionit të parë të spektaklit të “Ethet e së premtes mbrëma” është bërë pjesë e “Big Brother Vip Albania”, duke u shndërruar kësisoj në sensacionin e vërtetë të këtij reality show.

Për të kanë folur miqtë, kolegët, por sot ishte radha e nënës së tij që të tregonte si po e përjeton aventurën e re të të birit.

Ajo ka folur live në telefon me moderatoren Fjodora Fjora, ndërkohë që kjo e fundit po prezantonte ” Ditë pas dite”. Kjo është hera e parë që nëna e Luizit reagon për djalin e saj duke hedhur poshtë edhe thashethemet se nuk flet me të.

Sipas moderatores Fjodora Fjora nëna e Luizit ka thënë që është shumë e lumtur për të, që “Big Brother” është një lu ftë nervash dhe të gjithë duan të fitojnë, por që ajo ia uronte me zemër djalit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.