Bledì Mane zbulon lìdhjen famìljare qe ka me Arber Hajdarìn

Gazetari Bledi Mane është një ndër banorët më të rinjt të “Big Brother VIP”. Hyrja e tij nuk u prit më entuziazëm nga banorët duket njohur tipin ngacmues dhe provokues të gazetaritt.

Siç priej dhe diskutohej, përplasja e tij e parë ishte me Luizin për të cilën u përplasën edhe mbrëmje e djeshme në prime.

Por a e dinit lidhjen e Bledi Manes me opinionistin e Big Brother, Arbër Hajdarin.

Gjatë një bisede me Nitën, Bledi i tregon se Arbri është dhëndrri i tij.

“Kam dhe dhëndrin, e di kush është dhëndri apo jo? Arbri. Kam qenë në dasmën e tij. Por Arbri s’ka të drejtë të të mbajë në shtëpi, ai jep thjesht opinione”, shprehet Bledi.

Kujtojmë se Arbri u martua në muajin tetor të vitit që lamë pas me Vlera Devollin në një festë madhështore. Vlera është me origjinë nga Peja e Kosovës dhe nuk dihet se çfarë lidhje ka Bledi Mane në këë mes./albeu.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.