Arbana Osmanì kusherìre me presìdenten e Kosoves? Sì qendron e verteta mbì marrdhenìen e tyre

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Arbana Osmoni ka zgjedhur të ndajë një foto me presidenten e Kosovës, të cilën e cilëson si një nga gratë shqiptare më me vlera.

Ajo shkruan se ngahera ka pasur vlerësim për Vjosa Osmanin dhe ka sqaruar se nuk ka lidhje familjare, siç shpesh është auduar, për shkak të mbiemrit, duke thënë se nuk janë kushërira

“Kënaqësi e veçantë të jem në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, të jem me një nga gratë shqiptare që vlerësoj më shumë ngahera (dhe jo, nuk jemi kushërira)”, ka shkruar moderatorja e njohur.

Arbana Osmani eshte nje nder moderatoret me te pelqyera te publikut.

Se fundmi ajo po drejton emisionin e njohur Big Brother, ku duhet theksuar qe jo vetem kete vit po nder vite ky emision eshte moderuar nga vete ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.