Nena e Luìzìt feston dìtelìndjen: Urìmì qe Luìzì ì berì

Nëna e Luiz Ejllit ditën e sotme feston ditëlindjen.

Kanë qenë pikërisht banorët brenda shtëpisë së Big Brother që e kanë uruar këngëtarin për ditëlindjen e nënës së vet.

“Urime ditëlindjen”, dëgjohen të thonë ata ndërsa Luizi i përgjigjet “Veç të jenë mirë.”

Sic te gjithe e dime qe Luizi eshte nje nder lojtaret me te forte te asaj shtepie. Qe ne fillim ai kishte hyre me nje mision te qarte dhe me strategji te qarte.

Per shume persona, po ashtu dhe per disa lojtare qe kane qene pjese e atij spektakli, jane te nje zeri qe ai mund te jete dhe fituesi i ketij edicioni. Kjo mbetet per tu pare ne ditet ne vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.