Categories
Aktualiet

Plot para 20 vitesh, nje personazh teper i njohur sot diten e pare te shkolles eshte bere nostalgjike, e gjeni dot se per cilen behet fjale

Sot ka nisur viti shkollor 2022-2023. Rrjetet sociale janë mbushur me postime të fëmijëve dhe urime për nxënësit.

Këto postime kanë bërë nostalgjike Einxhel Shkirën. Moderatorja ka kujtuar veten në klasën e parë më një foto mjaft të veçantë.

“Fotot e fëmijëve të veshur aq bukur për ditën e parë më bënë t’i rikthehem këtij shkrimi të para shumë vitesh që ende vlen për mua…

Suksese kalamaja. Por mbi të gjitha suksese dhe ju prindër në misionin e vështirë për të qenë partneri më i fortë krah fëmijës tuaj në rrugëtimin drejt dijes akademike”, ka shkruar ajo krah fotos.

Kujtojmë se prej gati një viti, Einxhel zë titujt e parë në lajmet e rozë që prej pjesmarrjes së saj në “Big Brother”, lidhjes me Dj Dagz dhe së fundmi lajmit të shtatëzënisë dhe pritjes së një djali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *