Aktorja Rajmonda Bulku u shfaq ne spot, aktorì ì njohur Astrìt Çerma nuk kursen fjalet ndaj aktores

Aktorja Rajmonda Bulku ka vendosur t’i rikthehet politikës.

Sic te gjithe e dime qe Rajmonda Bulku eshte nje nder aktoret Shqiptare qe ka dhene kontribut te madh ne kinematografine Shqiptare.

Ajo u shfaq në në spotin e Sali Berishës, për protestën e thirrur nga PD më 3 mars si “Nëna Shqipëri”, por kjo që si duket nuk është pritur mirë nga kolegu i saj Astrit Çerma.

Ky i fundit përmes një postimi në rrjetin e tij social ngre indirekt ak uza ndaj aktores duke thënë se ka shi tur shpirtin te Berisha.

“Kur kërkosh të bëhesh “Nëna Shqipëri”, ku dreqin e ke shi tur shpirtin tënd.

Që qa rra vitesh për ti dhënë nënës një “baba”, që e shkat ërroi dhe kërkon ta zhduk këtë vend”, shkruan i revoltuar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.